Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 1000 m² Kassandra’da (Chalkidiki)
Yunanistan
Makedonya
Halkidiki
Kassandra
Kallithea
740 000 €
740 €/m²
Nesne kodu
44075
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
1000 m²
Bölge
Kassandra (Chalkidiki)
Location
Kallithea (Kassandra) | Halkidiki (Makedonya)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
700 m
Havaalanına uzaklık:
63 km
Açıklama
Satılık Arsa 1000 metrekare Kassandra’da (Chalkidiki). Daire ruhsatlı 600 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
800 000 €
500 000 €
37 €/m²
Arsa 13500 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
2381
Metrekare
13500 m²
Denize uzaklık
550 m
Satılık
780 000 €
Arsa Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
2678
Metrekare
0 m²
Denize uzaklık
750 m
Satılık
840 000 €
63 €/m²
Arsa 13289 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
30184
Metrekare
13289 m²
Denize uzaklık
400 m
Satılık
600 000 €
212 €/m²
Arsa 2822 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
61529
Metrekare
2822 m²
Denize uzaklık
2300 m
Satılık
600 000 €
50 €/m²
Arsa 12000 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
35684
Metrekare
12000 m²
Denize uzaklık
900 m
Satılık
620 000 €
54 €/m²
Arsa 11444 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
62187
Metrekare
11444 m²
Denize uzaklık
1200 m
Satılık
1 000 000 €
105 €/m²
Arsa 9500 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
20239
Metrekare
9500 m²
Denize uzaklık
120 m
Satılık
685 000 €
88 €/m²
Arsa 7700 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
7439
Metrekare
7700 m²
Denize uzaklık
400 m
Satılık
600 000 €
36 €/m²
Arsa 16500 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
877
Metrekare
16500 m²
Denize uzaklık
450 m
Satılık
1 000 000 €
83 €/m²
Arsa 12000 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
45197
Metrekare
12000 m²
Denize uzaklık
6000 m
Tomaz Osmanov
+30 23740 22433
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar