100 000 €
61 €/m²
Property 45302 photo 1
Property 45302 photo 2
Property 45302 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 29 km
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Açıklama

Satılık Arsa 1629 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Mülk, güzel bir şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
125 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 52629
  • Metrekare 2206 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
90 000 € 123 €/m²
  • Nesne kodu 50053
  • Metrekare 727 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
100 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 39046
  • Metrekare 4130 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
130 000 € 343 €/m²
  • Nesne kodu 30887
  • Metrekare 378 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
95 000 € 95 €/m²
  • Nesne kodu 31188
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
95 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 65425
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
105 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 61454
  • Metrekare 2470 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
120 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 22073
  • Metrekare 4400 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
95 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 57684
  • Metrekare 5002 m²
  • Denize uzaklık 9800 m
Satılık
125 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 42913
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 3500 m

Bülten aboneliği