105 000 €
42 €/m²
Property 61454 photo 1
Property 61454 photo 2
Property 61454 photo 3
Property 61454 photo 4
Property 61454 photo 5
Property 61454 photo 6
Property 61454 photo 7
Property 61454 photo 8
Property 61454 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1200 m
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Açıklama

Satılık Arsa 2470 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 137 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
90 000 € 123 €/m²
  • Nesne kodu 50053
  • Metrekare 727 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
120 000 € 129 €/m²
  • Nesne kodu 60119
  • Metrekare 930 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
135 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 61049
  • Metrekare 1035 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
100 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 51329
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
88 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 51910
  • Metrekare 2282 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 60970
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
90 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 60214
  • Metrekare 1047 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
100 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 50294
  • Metrekare 1222 m²
  • Denize uzaklık 8200 m
Satılık
155 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 48281
  • Metrekare 5200 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
150 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 26754
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 3500 m

Bülten aboneliği