Satılık - Arsa 378 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
130 000 €
343 €/m²
Property 30887 photo 1
Property 30887 photo 2
Property 30887 photo 3
Property 30887 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2,7 km
  • Havaalanına uzaklık: 1 km

Açıklama

Satılık Arsa 378 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 138 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 50887
  • Metrekare 4850 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
135 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 38348
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
160 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 46763
  • Metrekare 4216 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
130 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 32703
  • Metrekare 1174 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
120 000 € 129 €/m²
  • Nesne kodu 60119
  • Metrekare 930 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
180 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 35066
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
105 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 32794
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
170 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 45987
  • Metrekare 3136 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
140 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 57953
  • Metrekare 2078 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
180 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 51164
  • Metrekare 8250 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği