95 000 €
18 €/m²
Property 57684 photo 1
Property 57684 photo 2
Property 57684 photo 3
Property 57684 photo 4
Property 57684 photo 5
Property 57684 photo 6
Property 57684 photo 7
Property 57684 photo 8
Property 57684 photo 9
Property 57684 photo 10
Property 57684 photo 11
Property 57684 photo 12
Property 57684 photo 13
Property 57684 photo 14
Property 57684 photo 15
Property 57684 photo 16

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 9800 m
  • En yakın şehire uzaklık: 22 km
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Açıklama

Satılık Arsa 5002 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 39474
  • Metrekare 9359 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
100 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 45302
  • Metrekare 1629 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
95 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 43619
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
140 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 36520
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
135 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 61049
  • Metrekare 1035 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
90 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 25480
  • Metrekare 2020 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
90 000 € 459 €/m²
  • Nesne kodu 61050
  • Metrekare 196 m²
  • Denize uzaklık 4400 m
Satılık
135 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 28732
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
90 000 € 128 €/m²
  • Nesne kodu 29438
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
80 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 32263
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği