Satılık - Arsa 1000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
95 000 €
95 €/m²
Property 31188 photo 1
Property 31188 photo 2
Property 31188 photo 3
Property 31188 photo 4
Property 31188 photo 5
Property 31188 photo 6
Property 31188 photo 7
Property 31188 photo 8
Property 31188 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 350 m
  • En yakın şehire uzaklık: 35 km
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Satılık Arsa 1000 metrekare Korfu’da. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 58099
  • Metrekare 1880 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
130 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 39405
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
130 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 65288
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
85 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 65540
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
120 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 33579
  • Metrekare 8700 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
105 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 61454
  • Metrekare 2470 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
80 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 30078
  • Metrekare 3649 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
120 000 € 128 €/m²
  • Nesne kodu 60113
  • Metrekare 932 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
125 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 52629
  • Metrekare 2206 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
105 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 32407
  • Metrekare 2431 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği