Satılık - Arsa 370 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
İstek üzeri
Property 44928 photo 1
Property 44928 photo 2
Property 44928 photo 3
Property 44928 photo 4
Property 44928 photo 5
Property 44928 photo 6
Property 44928 photo 7
Property 44928 photo 8
Property 44928 photo 9
Property 44928 photo 10
Property 44928 photo 11

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 150 m
  • En yakın şehire uzaklık: 14 km
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 370 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
165 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 56976
  • Metrekare 20120 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
120 000 € 131 €/m²
  • Nesne kodu 60117
  • Metrekare 914 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
100 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 58099
  • Metrekare 1880 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
80 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 61051
  • Metrekare 1376 m²
  • Denize uzaklık 4400 m
Satılık
90 000 € 459 €/m²
  • Nesne kodu 61050
  • Metrekare 196 m²
  • Denize uzaklık 4400 m
Satılık
100 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 58138
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
47 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 56820
  • Metrekare 2053 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 59779
  • Metrekare 5020 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
399 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 60783
  • Metrekare 13000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği