100 000 €
58 €/m²
Property 58138 photo 1
Property 58138 photo 2
Property 58138 photo 3
Property 58138 photo 4
Property 58138 photo 5
Property 58138 photo 6
Property 58138 photo 7
Property 58138 photo 8
Property 58138 photo 9
Property 58138 photo 10
Property 58138 photo 11
Property 58138 photo 12
Property 58138 photo 13
Property 58138 photo 14
Property 58138 photo 15
Property 58138 photo 16
Property 58138 photo 17
Property 58138 photo 18
Property 58138 photo 19
Property 58138 photo 20
Property 58138 photo 21
Property 58138 photo 22
Property 58138 photo 23
Property 58138 photo 24
Property 58138 photo 25
Property 58138 photo 26
Property 58138 photo 27
Property 58138 photo 28
Property 58138 photo 29
Property 58138 photo 30
Property 58138 photo 31
Property 58138 photo 32

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Açıklama

Satılık Arsa 1700 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 167 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
145 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 51234
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 6 m
Satılık
110 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 33898
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
100 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 51329
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
90 000 € 123 €/m²
  • Nesne kodu 50053
  • Metrekare 727 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
90 000 € 128 €/m²
  • Nesne kodu 29438
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
120 000 € 99 €/m²
  • Nesne kodu 42007
  • Metrekare 1210 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
130 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 65288
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
88 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 51910
  • Metrekare 2282 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
140 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 57953
  • Metrekare 2078 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
120 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 34139
  • Metrekare 4556 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği