100 000 €
53 €/m²
Property 58099 photo 1
Property 58099 photo 2
Property 58099 photo 3
Property 58099 photo 4
Property 58099 photo 5
Property 58099 photo 6
Property 58099 photo 7
Property 58099 photo 8
Property 58099 photo 9
Property 58099 photo 10
Property 58099 photo 11

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Açıklama

Satılık Arsa 1880 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
120 000 € 128 €/m²
  • Nesne kodu 60113
  • Metrekare 932 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
95 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 43619
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
120 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 34216
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
100 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 23048
  • Metrekare 13000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
125 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 42913
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
125 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 52629
  • Metrekare 2206 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
125 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 62298
  • Metrekare 940 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
85 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 23919
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
90 000 € 128 €/m²
  • Nesne kodu 29438
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
140 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 24773
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği