Satılık - Arsa 2053 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
47 000 €
22 €/m²
Property 56820 photo 1
Property 56820 photo 2
Property 56820 photo 3
Property 56820 photo 4
Property 56820 photo 5
Property 56820 photo 6
Property 56820 photo 7
Property 56820 photo 8
Property 56820 photo 9
Property 56820 photo 10

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 18 km
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Açıklama

Satılık Arsa 2053 metrekare Korfu’da. Arsada: elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 165 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
45 000 € 69 €/m²
  • Nesne kodu 50939
  • Metrekare 643 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
60 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 8995
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
50 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 28744
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
62 000 € 95 €/m²
  • Nesne kodu 4099
  • Metrekare 651 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
65 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 11602
  • Metrekare 4300 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
40 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 51140
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
60 000 € 123 €/m²
  • Nesne kodu 33900
  • Metrekare 485 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
50 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 26169
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
55 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 26945
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
52 000 € 69 €/m²
  • Nesne kodu 44585
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 2600 m

Bülten aboneliği