Satılık - Daire 140 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
200 000 €
1429 €/m²
Property 44580 photo 1
Property 44580 photo 2
Property 44580 photo 3
Property 44580 photo 4
Property 44580 photo 5
Property 44580 photo 6
Property 44580 photo 7
Property 44580 photo 8
Property 44580 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10 m
  • En yakın şehire uzaklık: 10 km
  • Havaalanına uzaklık: 9 km

Açıklama

Korfu’da satılık 140 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 54725
  • Metrekare 116 m²
  • Rooms 4
Satılık
290 000 € 2357 €/m²
  • Nesne kodu 65189
  • Metrekare 123 m²
  • Rooms 4
Satılık
250 000 € 3472 €/m²
  • Nesne kodu 57507
  • Metrekare 72 m²
  • Rooms 3
Satılık
230 000 € 2190 €/m²
  • Nesne kodu 5715
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 3
Satılık
200 000 € 1428 €/m²
  • Nesne kodu 44580
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
255 000 € 4180 €/m²
  • Nesne kodu 61211
  • Metrekare 61 m²
  • Rooms 2
Satılık
260 000 € 4333 €/m²
  • Nesne kodu 59903
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Satılık
260 000 € 4333 €/m²
  • Nesne kodu 64915
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 2717 €/m²
  • Nesne kodu 62800
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği