260 000 €
4333 €/m²
Property 59903 photo 1
Property 59903 photo 2
Property 59903 photo 3
Property 59903 photo 4
Property 59903 photo 5
Property 59903 photo 6
Property 59903 photo 7
Property 59903 photo 8
Property 59903 photo 9
Property 59903 photo 10
Property 59903 photo 11
Property 59903 photo 12
Property 59903 photo 13
Property 59903 photo 14
Property 59903 photo 15
Property 59903 photo 16
Property 59903 photo 17
Property 59903 photo 18
Property 59903 photo 19
Property 59903 photo 20
Property 59903 photo 21
Property 59903 photo 22
Property 59903 photo 23
Property 59903 photo 24
Property 59903 photo 25
Property 59903 photo 26
Property 59903 photo 27
Property 59903 photo 28
Property 59903 photo 29
Property 59903 photo 30

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1996
  • Yenileme yılı: 2021
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: elektrikli
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 1500 m
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Açıklama

Korfu’da satılık 60 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır .Ayrıca klima, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
260 000 € 4333 €/m²
  • Nesne kodu 64915
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
210 000 € 4285 €/m²
  • Nesne kodu 65201
  • Metrekare 49 m²
  • Rooms 3
Satılık
250 000 € 2717 €/m²
  • Nesne kodu 62800
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Satılık
345 000 € 5847 €/m²
  • Nesne kodu 47444
  • Metrekare 59 m²
  • Rooms 3
Satılık
385 000 € 4476 €/m²
  • Nesne kodu 61162
  • Metrekare 86 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
325 000 € 2407 €/m²
  • Nesne kodu 8151
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
220 000 € 2222 €/m²
  • Nesne kodu 65298
  • Metrekare 99 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
270 000 € 3857 €/m²
  • Nesne kodu 40353
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
230 000 € 2190 €/m²
  • Nesne kodu 5715
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği