İstek üzeri
Property 54725 photo 1
Property 54725 photo 2
Property 54725 photo 3
Property 54725 photo 4
Property 54725 photo 5
Property 54725 photo 6
Property 54725 photo 7
Property 54725 photo 8
Property 54725 photo 9
Property 54725 photo 10
Property 54725 photo 11
Property 54725 photo 12
Property 54725 photo 13
Property 54725 photo 14
Property 54725 photo 15
Property 54725 photo 16
Property 54725 photo 17
Property 54725 photo 18
Property 54725 photo 19
Property 54725 photo 20
Property 54725 photo 21
Property 54725 photo 22
Property 54725 photo 23
Property 54725 photo 24
Property 54725 photo 25
Property 54725 photo 26
Property 54725 photo 27
Property 54725 photo 28
Property 54725 photo 29
Property 54725 photo 30
Property 54725 photo 31
Property 54725 photo 32
Property 54725 photo 33
Property 54725 photo 34

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2015
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 5 km
  • Havaalanına uzaklık: 4 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Korfu’da satılık 116 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, salon, bir mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca şömine, tente, otopark, barbekü, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 54725
  • Metrekare 116 m²
  • Rooms 4
Satılık
420 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 60866
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
290 000 € 2357 €/m²
  • Nesne kodu 65189
  • Metrekare 123 m²
  • Rooms 4
Satılık
250 000 € 2717 €/m²
  • Nesne kodu 62800
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Kiralık
den 600 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 63769
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
95 000 € 1938 €/m²
  • Nesne kodu 65886
  • Metrekare 49 m²
  • Rooms 1
Satılık
505 000 € 4508 €/m²
  • Nesne kodu 63199
  • Metrekare 112 m²
  • Rooms 4
Satılık
250 000 € 3472 €/m²
  • Nesne kodu 57507
  • Metrekare 72 m²
  • Rooms 3
Satılık
50 000 € 1086 €/m²
  • Nesne kodu 65075
  • Metrekare 46 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
230 000 € 2211 €/m²
  • Nesne kodu 65885
  • Metrekare 104 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği