260 000 €
4333 €/m²
Property 64915 photo 1
Property 64915 photo 2
Property 64915 photo 3
Property 64915 photo 4
Property 64915 photo 5
Property 64915 photo 6
Property 64915 photo 7
Property 64915 photo 8
Property 64915 photo 9
Property 64915 photo 10
Property 64915 photo 11
Property 64915 photo 12
Property 64915 photo 13
Property 64915 photo 14
Property 64915 photo 15
Property 64915 photo 16
Property 64915 photo 17
Property 64915 photo 18
Property 64915 photo 19
Property 64915 photo 20
Property 64915 photo 21
Property 64915 photo 22
Property 64915 photo 23
Property 64915 photo 24
Property 64915 photo 25
Property 64915 photo 26
Property 64915 photo 27

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 900 m
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Açıklama

Korfu’da satılık 60 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
260 000 € 4333 €/m²
  • Nesne kodu 64915
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
235 000 € 4196 €/m²
  • Nesne kodu 61176
  • Metrekare 56 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 2717 €/m²
  • Nesne kodu 62800
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Satılık
290 000 € 2357 €/m²
  • Nesne kodu 65189
  • Metrekare 123 m²
  • Rooms 4
Satılık
220 000 € 2222 €/m²
  • Nesne kodu 65298
  • Metrekare 99 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
365 000 € 4345 €/m²
  • Nesne kodu 63196
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 3857 €/m²
  • Nesne kodu 40353
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
385 000 € 4476 €/m²
  • Nesne kodu 61162
  • Metrekare 86 m²
  • Denize uzaklık 20 m

Bülten aboneliği