250 000 €
3472 €/m²
Property 57507 photo 1
Property 57507 photo 2
Property 57507 photo 3
Property 57507 photo 4
Property 57507 photo 5
Property 57507 photo 6
Property 57507 photo 7
Property 57507 photo 8
Property 57507 photo 9
Property 57507 photo 10
Property 57507 photo 11
Property 57507 photo 12
Property 57507 photo 13
Property 57507 photo 14
Property 57507 photo 15
Property 57507 photo 16
Property 57507 photo 17
Property 57507 photo 18
Property 57507 photo 19
Property 57507 photo 20
Property 57507 photo 21
Property 57507 photo 22
Property 57507 photo 23
Property 57507 photo 24
Property 57507 photo 25
Property 57507 photo 26
Property 57507 photo 27

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1980
  • Yenileme yılı: 2021
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: elektrikli
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 200 m
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Açıklama

Korfu’da satılık 72 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır .Ayrıca klima, tente, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
205 000 € 4183 €/m²
  • Nesne kodu 61165
  • Metrekare 49 m²
  • Rooms 2
Satılık
220 000 € 2222 €/m²
  • Nesne kodu 65298
  • Metrekare 99 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
357 000 € 3570 €/m²
  • Nesne kodu 59820
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
230 000 € 2211 €/m²
  • Nesne kodu 65885
  • Metrekare 104 m²
  • Rooms 3
Satılık
255 000 € 4180 €/m²
  • Nesne kodu 61211
  • Metrekare 61 m²
  • Rooms 2
Satılık
330 000 € 2142 €/m²
  • Nesne kodu 63914
  • Metrekare 154 m²
  • Rooms 5
Satılık
230 000 € 2190 €/m²
  • Nesne kodu 5715
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 3
Satılık
205 000 € 4100 €/m²
  • Nesne kodu 61175
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
345 000 € 5847 €/m²
  • Nesne kodu 47444
  • Metrekare 59 m²
  • Rooms 3
Satılık
290 000 € 2357 €/m²
  • Nesne kodu 65189
  • Metrekare 123 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği