340 000 €
75 €/m²
Property 4224 photo 1
Property 4224 photo 2
Property 4224 photo 3
Property 4224 photo 4

Ayrıntılar

  • Plaj: песчаный пляж
  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 34 km

Açıklama

Satılık Arsa 4500 metrekare Thasoz’ta. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 250 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
360 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 38014
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
500 000 € 609 €/m²
  • Nesne kodu 60800
  • Metrekare 820 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
430 000 € 430 €/m²
  • Nesne kodu 31000
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
500 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 5813
  • Metrekare 12912 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
350 000 € 948 €/m²
  • Nesne kodu 59541
  • Metrekare 369 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
500 000 € 320 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 3423
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
340 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 4224
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
500 000 € 236 €/m²
  • Nesne kodu 62895
  • Metrekare 2113 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
330 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 3591
  • Metrekare 16000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
350 000 € 280 €/m²
  • Nesne kodu 3618
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 30 m

Bülten aboneliği