330 000 €
20 €/m²
Property 3591 photo 1
Property 3591 photo 2
Property 3591 photo 3
Property 3591 photo 4
Property 3591 photo 5
Property 3591 photo 6
Property 3591 photo 7
Property 3591 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,2
  • Denize mesafe: 400 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık Arsa 16000 metrekare Thasoz’ta. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 800 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
430 000 € 430 €/m²
  • Nesne kodu 31000
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
350 000 € 280 €/m²
  • Nesne kodu 3618
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
330 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 3591
  • Metrekare 16000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
350 000 € 948 €/m²
  • Nesne kodu 59541
  • Metrekare 369 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
360 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 38014
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
340 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 4224
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 400 m

Bülten aboneliği