Satılık - Arsa 500 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
İstek üzeri
Property 42344 photo 1
Property 42344 photo 2

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 4
  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 5 km
  • Havaalanına uzaklık: 1 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 500 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 60025
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
120 000 € 131 €/m²
  • Nesne kodu 60117
  • Metrekare 914 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
100 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 58099
  • Metrekare 1880 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
690 000 € 136 €/m²
  • Nesne kodu 65497
  • Metrekare 5060 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
75 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 63707
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 59779
  • Metrekare 5020 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
85 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 65424
  • Metrekare 708 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
1 150 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 56094
  • Metrekare 26159 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
30 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 60317
  • Metrekare 2564 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
170 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 56817
  • Metrekare 7421 m²
  • Denize uzaklık 7000 m

Bülten aboneliği