Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 1500 m² Korfu’da
Yunanistan
İyon Adaları
Korfu
Korfu
Achilleio Belediyesi
145 000 €
96 €/m²
Nesne kodu
51234
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
1500 m²
Bölge
Korfu
Location
Achilleio Belediyesi (Korfu) | Korfu (idari bölge) (İyon Adaları)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
6 m
En yakın şehire uzaklık:
6 km
Havaalanına uzaklık:
5 km
Açıklama
Satılık Arsa 1500 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: imar izni.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
120 000 €
26 €/m²
Arsa 4556 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
34139
Metrekare
4556 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
145 000 €
204 €/m²
Arsa 710 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
65891
Metrekare
710 m²
Denize uzaklık
6900 m
Satılık
160 000 €
37 €/m²
Arsa 4216 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
46763
Metrekare
4216 m²
Denize uzaklık
6000 m
Satılık
190 000 €
170 000 €
61 €/m²
Arsa 2767 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
29142
Metrekare
2767 m²
Denize uzaklık
3000 m
Satılık
180 000 €
32 €/m²
Arsa 5500 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
51486
Metrekare
5500 m²
Denize uzaklık
2900 m
Satılık
190 000 €
172 €/m²
Arsa 1100 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
44584
Metrekare
1100 m²
Denize uzaklık
400 m
Satılık
155 000 €
29 €/m²
Arsa 5200 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
48281
Metrekare
5200 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
165 000 €
33 €/m²
Arsa 5000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
49610
Metrekare
5000 m²
Denize uzaklık
2200 m
Satılık
170 000 €
20 €/m²
Arsa 8350 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
63969
Metrekare
8350 m²
Denize uzaklık
2600 m
Satılık
175 000 €
71 €/m²
Arsa 2463 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
57653
Metrekare
2463 m²
Denize uzaklık
2300 m
Argiro Adelfopoulou
+30 26611 00500
info@grekodom.gr
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar