İstek üzeri
Property 60970 photo 1
Property 60970 photo 2
Property 60970 photo 3
Property 60970 photo 4
Property 60970 photo 5
Property 60970 photo 6
Property 60970 photo 7
Property 60970 photo 8
Property 60970 photo 9
Property 60970 photo 10
Property 60970 photo 11
Property 60970 photo 12
Property 60970 photo 13
Property 60970 photo 14
Property 60970 photo 15
Property 60970 photo 16
Property 60970 photo 17
Property 60970 photo 18
Property 60970 photo 19
Property 60970 photo 20
Property 60970 photo 21

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 600 m
  • En yakın şehire uzaklık: 23 km
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Açıklama

Satılık Arsa 600 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 90 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
165 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 56976
  • Metrekare 20120 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
110 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 62687
  • Metrekare 4977 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
220 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 57121
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
40 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 58466
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 4400 m
Satılık
430 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 56441
  • Metrekare 2900 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
150 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 57948
  • Metrekare 2307 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
110 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 62632
  • Metrekare 980 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
145 000 € 204 €/m²
  • Nesne kodu 65891
  • Metrekare 710 m²
  • Denize uzaklık 6900 m
Satılık
47 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 56820
  • Metrekare 2053 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
35 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 56295
  • Metrekare 660 m²
  • Denize uzaklık 7000 m

Bülten aboneliği