Satılık - Arsa 6000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
130 000 €
21 €/m²
Property 39405 photo 1
Property 39405 photo 2
Property 39405 photo 3
Property 39405 photo 4
Property 39405 photo 5
Property 39405 photo 6
Property 39405 photo 7
Property 39405 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 6 km
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Açıklama

Satılık Arsa 6000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
140 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 47138
  • Metrekare 14460 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
170 000 € 161 €/m²
  • Nesne kodu 31738
  • Metrekare 1054 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
145 000 € 204 €/m²
  • Nesne kodu 65891
  • Metrekare 710 m²
  • Denize uzaklık 6900 m
Satılık
120 000 € 1043 €/m²
  • Nesne kodu 35240
  • Metrekare 115 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
140 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 57953
  • Metrekare 2078 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
160 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 33832
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
170 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 63969
  • Metrekare 8350 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
130 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 30601
  • Metrekare 6912 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
170 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 32607
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
150 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 32578
  • Metrekare 2288 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği