140 000 €
67 €/m²
Property 57955 photo 1
Property 57955 photo 2
Property 57955 photo 3
Property 57955 photo 4
Property 57955 photo 5
Property 57955 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 150 m
  • Havaalanına uzaklık: 37 km

Açıklama

Satılık Arsa 2078 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 49619
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
160 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 66060
  • Metrekare 2130 m²
  • Denize uzaklık 5600 m
Satılık
175 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 57653
  • Metrekare 2463 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
180 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 50343
  • Metrekare 7200 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
188 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 61705
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
198 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 34374
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
120 000 € 129 €/m²
  • Nesne kodu 60119
  • Metrekare 930 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
130 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 33270
  • Metrekare 4456 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
200 000 € 266 €/m²
  • Nesne kodu 50849
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
165 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 56976
  • Metrekare 20120 m²
  • Denize uzaklık 1300 m

Bülten aboneliği