Satılık - Ticari mülk 163 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Kalithea Belediyesi
70 000 €
429 €/m²
Property 30126 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1973
  • Denize mesafe: 4300 m
  • Havaalanına uzaklık: 2 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 163 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
60 000 € 645 €/m²
  • Nesne kodu 22720
  • Metrekare 93 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
60 000 € 1578 €/m²
  • Nesne kodu 50200
  • Metrekare 38 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
69 000 € 862 €/m²
  • Nesne kodu 10584
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
60 000 € 1621 €/m²
  • Nesne kodu 9320
  • Metrekare 37 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
60 000 € 833 €/m²
  • Nesne kodu 35059
  • Metrekare 72 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
65 000 € 970 €/m²
  • Nesne kodu 46270
  • Metrekare 67 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
75 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 25235
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği