69 000 €
863 €/m²
Property 10584 photo 1
Property 10584 photo 2
Property 10584 photo 3
Property 10584 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1965
  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 80 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
60 000 € 645 €/m²
  • Nesne kodu 22720
  • Metrekare 93 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
65 000 € 970 €/m²
  • Nesne kodu 46270
  • Metrekare 67 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
65 000 € 528 €/m²
  • Nesne kodu 21626
  • Metrekare 123 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
60 000 € 600 €/m²
  • Nesne kodu 9314
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
90 000 € 414 €/m²
  • Nesne kodu 24226
  • Metrekare 217 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
60 000 € 833 €/m²
  • Nesne kodu 35059
  • Metrekare 72 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
60 000 € 1621 €/m²
  • Nesne kodu 9320
  • Metrekare 37 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği