75 000 €
636 €/m²
Property 36620 photo 1
Property 36620 photo 2
Property 36620 photo 3
Property 36620 photo 4
Property 36620 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1982
  • Oda sayısı: 1
  • Isıtma: elektrikli
  • Bathrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 1 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 118 metrekare. Ticari alan 1 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 63238
  • Metrekare 50 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
110 000 € 1375 €/m²
  • Nesne kodu 35108
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
105 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 44001
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 2350 m
Satılık
90 000 € 414 €/m²
  • Nesne kodu 24226
  • Metrekare 217 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
110 000 € 1833 €/m²
  • Nesne kodu 24749
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
82 000 € 656 €/m²
  • Nesne kodu 39690
  • Metrekare 125 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
75 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 25235
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
65 000 € 528 €/m²
  • Nesne kodu 21626
  • Metrekare 123 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
82 000 € 2277 €/m²
  • Nesne kodu 38130
  • Metrekare 36 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
65 000 € 1444 €/m²
  • Nesne kodu 50418
  • Metrekare 45 m²
  • Denize uzaklık 11000 m

Bülten aboneliği