75 000 €
1829 €/m²
Property 65897 photo 1
Property 65897 photo 2
Property 65897 photo 3
Property 65897 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1979

Hizmetler

  • Golden Visa

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 41 metrekare. Ticari alan 1 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..

Dükkan 41 m² – Atina Merkez (Eski Parlamento)

Atina merkezde, Eski Parlamento yakınında yer alan 41 m² büyüklüğünde zemin kat dükkan satışa sunulmaktadır.

🏢 🔹 Özellikler

• 41 m²

• Zemin kat

• Açık plan

• Ticari kullanım

📍 🔹 Konum

• Şehir merkezi

• Metroya 350 m

• Turistik bölge

🎯 🔹 Uygun kullanım

• Perakende

• Turizm

• Yatırım

• Konuta dönüşüm imkanı – Golden Visa için uygun

BANKA MÜLKÜ

Emlak komisyon oranları değişiklik gösterebilir.

Yer gösterimi öncesinde firmamız temsilcilerinden bilgi alınız.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
82 000 € 2277 €/m²
  • Nesne kodu 38130
  • Metrekare 36 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
90 000 € 414 €/m²
  • Nesne kodu 24226
  • Metrekare 217 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
75 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 25235
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
110 000 € 3142 €/m²
  • Nesne kodu 37877
  • Metrekare 35 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
65 000 € 970 €/m²
  • Nesne kodu 46270
  • Metrekare 67 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
110 000 € 1833 €/m²
  • Nesne kodu 24749
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
105 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 44001
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 2350 m
Satılık
110 000 € 1375 €/m²
  • Nesne kodu 35108
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 9000 m

Bülten aboneliği