Satılık - Arsa 12000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
2 200 000 € 1 600 000 €
133 €/m²
Property 37188 photo 1
Property 37188 photo 2
Property 37188 photo 3
Property 37188 photo 4
Property 37188 photo 5
Property 37188 photo 6
Property 37188 photo 7
Property 37188 photo 8
Property 37188 photo 9
Property 37188 photo 10
Property 37188 photo 11
Property 37188 photo 12
Property 37188 photo 13
Property 37188 photo 14
Property 37188 photo 15
Property 37188 photo 16
Property 37188 photo 17
Property 37188 photo 18

Ayrıntılar

  • En yakın şehire uzaklık: 40 km
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Açıklama

Satılık Arsa 12000 metrekare Korfu’da. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 650 000 € 126 €/m²
  • Nesne kodu 35781
  • Metrekare 21000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
2 000 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 24707
  • Metrekare 32000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
2 600 000 € 2 500 000 € 228 €/m²
  • Nesne kodu 62294
  • Metrekare 10959 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
2 200 000 €
  • Nesne kodu 40570
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
3 200 000 € 2 700 000 € 385 €/m²
  • Nesne kodu 31964
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
3 100 000 € 402 €/m²
  • Nesne kodu 45345
  • Metrekare 7700 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
2 000 000 € 225 €/m²
  • Nesne kodu 30092
  • Metrekare 8866 m²
  • Denize uzaklık 700 m

Bülten aboneliği