265 000 €
53 €/m²
Property 60652 photo 1
Property 60652 photo 2
Property 60652 photo 3
Property 60652 photo 4

Ayrıntılar

  • En yakın şehire uzaklık: 0,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Açıklama

Satılık Arsa 5000 metrekare Selanik çevresinde. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 56396
  • Metrekare 4700 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
240 000 € 400 €/m²
  • Nesne kodu 8666
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 13200 m
Satılık
220 000 € 314 €/m²
  • Nesne kodu 8668
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 12200 m
Satılık
330 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 29419
  • Metrekare 9160 m²
  • Denize uzaklık 4800 m
Satılık
300 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 60736
  • Metrekare 11258 m²
  • Denize uzaklık 5200 m
Satılık
290 000 €
  • Nesne kodu 2451
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
385 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 62843
  • Metrekare 4625 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
320 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 32541
  • Metrekare 6250 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
300 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 63299
  • Metrekare 12250 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
385 000 € 275 €/m²
  • Nesne kodu 19479
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 12000 m

Bülten aboneliği