550 000 €
52 €/m²
Property 3589 photo 1
Property 3589 photo 2
Property 3589 photo 3
Property 3589 photo 4
Property 3589 photo 5
Property 3589 photo 6
Property 3589 photo 7
Property 3589 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 50 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 10500 metrekare Thasoz’ta. Kent planına entegre edilme süreci devam ediyor. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 1800 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
800 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 3750
  • Metrekare 11250 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
500 000 € 320 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 3423
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
500 000 € 609 €/m²
  • Nesne kodu 60800
  • Metrekare 820 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
600 000 €
  • Nesne kodu 3509
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 280 m
Satılık
800 000 € 471 €/m²
  • Nesne kodu 62894
  • Metrekare 1696 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
550 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 3589
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
700 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 22193
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
500 000 € 236 €/m²
  • Nesne kodu 62895
  • Metrekare 2113 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
500 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 5813
  • Metrekare 12912 m²
  • Denize uzaklık 250 m

Bülten aboneliği