Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 6145 m² Korfu’da
Yunanistan
İyon Adaları
Korfu
Korfu
190 000 €
30 €/m²
Nesne kodu
52177
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
6145 m²
Bölge
Korfu
Location
İyon Adaları (Yunanistan) | Korfu (Korfu (idari bölge))
Ayrıntılar
Denize mesafe:
1300 m
En yakın şehire uzaklık:
6 km
Havaalanına uzaklık:
7 km
Açıklama
Satılık Arsa 6145 metrekare Korfu’da.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
240 000 €
56 €/m²
Arsa 4236 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
50971
Metrekare
4236 m²
Denize uzaklık
800 m
Satılık
155 000 €
29 €/m²
Arsa 5200 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
48281
Metrekare
5200 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
170 000 €
38 €/m²
Arsa 4420 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
46196
Metrekare
4420 m²
Denize uzaklık
6000 m
Satılık
190 000 €
12 €/m²
Arsa 15000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
33834
Metrekare
15000 m²
Denize uzaklık
5000 m
Satılık
190 000 €
79 €/m²
Arsa 2400 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
36302
Metrekare
2400 m²
Denize uzaklık
1500 m
Satılık
250 000 €
27 €/m²
Arsa 9000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
52412
Metrekare
9000 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
155 000 €
31 €/m²
Arsa 5000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
65405
Metrekare
5000 m²
Denize uzaklık
3500 m
Satılık
220 000 €
34 €/m²
Arsa 6320 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
29400
Metrekare
6320 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
170 000 €
42 €/m²
Arsa 4000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
30744
Metrekare
4000 m²
Denize uzaklık
2000 m
Satılık
160 000 €
170 €/m²
Arsa 940 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
63229
Metrekare
940 m²
Denize uzaklık
3900 m
Argiro Adelfopoulou
+30 26611 00500
info@grekodom.gr
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar