Satılık - Arsa 8700 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
120 000 €
13 €/m²
Property 33579 photo 1
Property 33579 photo 2
Property 33579 photo 3
Property 33579 photo 4
Property 33579 photo 5
Property 33579 photo 6
Property 33579 photo 7
Property 33579 photo 8
Property 33579 photo 9
Property 33579 photo 10
Property 33579 photo 11
Property 33579 photo 12
Property 33579 photo 13

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Açıklama

Satılık Arsa 8700 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
145 000 € 204 €/m²
  • Nesne kodu 65891
  • Metrekare 710 m²
  • Denize uzaklık 6900 m
Satılık
130 000 € 343 €/m²
  • Nesne kodu 30887
  • Metrekare 378 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
150 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 47137
  • Metrekare 10195 m²
  • Denize uzaklık 3900 m
Satılık
140 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 50639
  • Metrekare 2120 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
160 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 50887
  • Metrekare 4850 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
170 000 € 161 €/m²
  • Nesne kodu 31738
  • Metrekare 1054 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
110 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 30904
  • Metrekare 5650 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
130 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 65288
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
165 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 37283
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
168 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 50823
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 650 m

Bülten aboneliği