Satılık - Arsa 5650 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
110 000 €
19 €/m²
Property 30904 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2700 m
  • En yakın şehire uzaklık: 16 km
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Açıklama

Satılık Arsa 5650 metrekare Korfu’da. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 51329
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
160 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 34399
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
140 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 50639
  • Metrekare 2120 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
150 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 47137
  • Metrekare 10195 m²
  • Denize uzaklık 3900 m
Satılık
110 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 62632
  • Metrekare 980 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
90 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 50678
  • Metrekare 4056 m²
  • Denize uzaklık 10500 m
Satılık
140 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 57955
  • Metrekare 2078 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
100 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 39046
  • Metrekare 4130 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
110 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 43284
  • Metrekare 3700 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
160 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 36199
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 150 m

Bülten aboneliği