Satılık - Arsa 5000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
165 000 €
33 €/m²
Property 37283 photo 1
Property 37283 photo 2
Property 37283 photo 3
Property 37283 photo 4
Property 37283 photo 5
Property 37283 photo 6
Property 37283 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 15 km
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Açıklama

Satılık Arsa 5000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 34398
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
180 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 33563
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
170 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 45987
  • Metrekare 3136 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
150 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 32578
  • Metrekare 2288 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
165 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 30607
  • Metrekare 4900 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
240 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 50971
  • Metrekare 4236 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
200 000 € 266 €/m²
  • Nesne kodu 50849
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
225 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 51788
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
140 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 57953
  • Metrekare 2078 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
200 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 49619
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 200 m

Bülten aboneliği