170 000 €
42 €/m²
Property 32607 photo 1
Property 32607 photo 2
Property 32607 photo 3
Property 32607 photo 4
Property 32607 photo 5
Property 32607 photo 6
Property 32607 photo 7
Property 32607 photo 8
Property 32607 photo 9
Property 32607 photo 10
Property 32607 photo 11
Property 32607 photo 12
Property 32607 photo 13
Property 32607 photo 14
Property 32607 photo 15
Property 32607 photo 16
Property 32607 photo 17
Property 32607 photo 18

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 27 km
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Açıklama

Satılık Arsa 4000 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
190 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 52177
  • Metrekare 6145 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
140 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 50639
  • Metrekare 2120 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
155 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 48281
  • Metrekare 5200 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
160 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 50887
  • Metrekare 4850 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
200 000 € 266 €/m²
  • Nesne kodu 50849
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
140 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 57953
  • Metrekare 2078 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
145 000 € 204 €/m²
  • Nesne kodu 65891
  • Metrekare 710 m²
  • Denize uzaklık 6900 m
Satılık
230 000 € 153 €/m²
  • Nesne kodu 57883
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
190 000 € 150 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 38953
  • Metrekare 8104 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
220 000 € 195 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 31501
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m

Bülten aboneliği