Satılık - Arsa 7000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
220 000 € 195 000 €
27 €/m²
Property 31501 photo 1
Property 31501 photo 2
Property 31501 photo 3
Property 31501 photo 4
Property 31501 photo 5
Property 31501 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 24 km
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Açıklama

Satılık Arsa 7000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 2500 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 47381
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
250 000 € 97 €/m²
  • Nesne kodu 56546
  • Metrekare 2569 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
250 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 30567
  • Metrekare 11017 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
270 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 42942
  • Metrekare 25969 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
188 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 61705
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
305 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 24096
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
320 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 36389
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
220 000 € 180 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 46092
  • Metrekare 8841 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
320 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 30027
  • Metrekare 6135 m²
  • Denize uzaklık 2400 m

Bülten aboneliği