Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 5200 m² Korfu’da
Yunanistan
İyon Adaları
Korfu
Korfu
Agios Georgios
155 000 €
29 €/m²
Nesne kodu
48281
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
5200 m²
Bölge
Korfu
Location
Agios Georgios (Korfu) | Korfu (idari bölge) (İyon Adaları)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
1000 m
En yakın şehire uzaklık:
33 km
Havaalanına uzaklık:
24 km
Açıklama
Satılık Arsa 5200 metrekare Korfu’da. Arsanın imarı bulunmaktadır.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
155 000 €
29 €/m²
Arsa 5200 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
48281
Metrekare
5200 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
150 000 €
12 €/m²
Arsa 12000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
44582
Metrekare
12000 m²
Denize uzaklık
3000 m
Satılık
135 000 €
130 €/m²
Arsa 1035 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
61049
Metrekare
1035 m²
Denize uzaklık
3000 m
Satılık
200 000 €
148 €/m²
Arsa 1350 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
38650
Metrekare
1350 m²
Denize uzaklık
2300 m
Satılık
160 000 €
75 €/m²
Arsa 2130 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
66060
Metrekare
2130 m²
Denize uzaklık
5600 m
Satılık
220 000 €
33 €/m²
Arsa 6500 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
31079
Metrekare
6500 m²
Denize uzaklık
9000 m
Satılık
155 000 €
31 €/m²
Arsa 5000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
65405
Metrekare
5000 m²
Denize uzaklık
3500 m
Satılık
130 000 €
47 €/m²
Arsa 2750 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
32575
Metrekare
2750 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
150 000 €
65 €/m²
Arsa 2307 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
57948
Metrekare
2307 m²
Denize uzaklık
750 m
Satılık
175 000 €
29 €/m²
Arsa 6000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
33679
Metrekare
6000 m²
Denize uzaklık
3500 m
Elena Kritikou
+30 26611 00500
ekritiku@grekodom.gr
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar