110 000 €
23 €/m²
Property 32315 photo 1
Property 32315 photo 2
Property 32315 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1800 m
  • Havaalanına uzaklık: 60 km

Açıklama

Satılık Arsa 4670 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 150 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 65125
  • Metrekare 2710 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
89 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 57727
  • Metrekare 2031 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
109 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 44731
  • Metrekare 1344 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
102 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 63400
  • Metrekare 1282 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
150 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 49099
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
130 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 57161
  • Metrekare 1670 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 51865
  • Metrekare 1346 m²
  • Denize uzaklık 580 m
Satılık
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 56827
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
160 000 € 465 €/m²
  • Nesne kodu 61490
  • Metrekare 344 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
107 000 € 681 €/m²
  • Nesne kodu 50089
  • Metrekare 157 m²
  • Denize uzaklık 2300 m

Bülten aboneliği