250 000 € 230 000 €
697 €/m²
Property 38855 photo 1
Property 38855 photo 2
Property 38855 photo 3
Property 38855 photo 4
Property 38855 photo 5
Property 38855 photo 6
Property 38855 photo 7
Property 38855 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1993
  • Denize mesafe: 2700 m
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 330 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 949 €/m²
  • Nesne kodu 54466
  • Metrekare 316 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
280 000 € 2545 €/m²
  • Nesne kodu 10218
  • Metrekare 110 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
330 000 € 1386 €/m²
  • Nesne kodu 26879
  • Metrekare 238 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
260 000 € 846 €/m²
  • Nesne kodu 38327
  • Metrekare 307 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
250 000 € 1879 €/m²
  • Nesne kodu 63353
  • Metrekare 133 m²
  • Denize uzaklık 135 m
Satılık
315 000 € 1412 €/m²
  • Nesne kodu 62914
  • Metrekare 223 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
295 000 € 1638 €/m²
  • Nesne kodu 14742
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
320 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 25165
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
370 000 € 822 €/m²
  • Nesne kodu 12805
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 1100 m

Bülten aboneliği