İstek üzeri
Property 63174 photo 1
Property 63174 photo 2
Property 63174 photo 3
Property 63174 photo 4
Property 63174 photo 5
Property 63174 photo 6
Property 63174 photo 7
Property 63174 photo 8
Property 63174 photo 9
Property 63174 photo 10
Property 63174 photo 11
Property 63174 photo 12
Property 63174 photo 13
Property 63174 photo 14

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 18 km
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1100 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 650 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
230 000 € 153 €/m²
  • Nesne kodu 57883
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
150 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 57948
  • Metrekare 2307 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
1 700 000 € 9340 €/m²
  • Nesne kodu 58550
  • Metrekare 182 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
195 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 61294
  • Metrekare 3321 m²
  • Denize uzaklık 823 m
Satılık
50 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 64435
  • Metrekare 5879 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
100 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 60025
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
165 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 56976
  • Metrekare 20120 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
55 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 60316
  • Metrekare 1374 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 59779
  • Metrekare 5020 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
140 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 57955
  • Metrekare 2078 m²
  • Denize uzaklık 150 m

Bülten aboneliği