Satılık - Arsa 4200 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
110 000 €
26 €/m²
Property 24568 photo 1
Property 24568 photo 2
Property 24568 photo 3
Property 24568 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 11 km
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Açıklama

Satılık Arsa 4200 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 42009
  • Metrekare 975 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
90 000 € 459 €/m²
  • Nesne kodu 61050
  • Metrekare 196 m²
  • Denize uzaklık 4400 m
Satılık
140 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 57953
  • Metrekare 2078 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
90 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 47076
  • Metrekare 1206 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
140 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 57955
  • Metrekare 2078 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
90 000 € 128 €/m²
  • Nesne kodu 29438
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
135 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 38348
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
100 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 42008
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
90 000 € 123 €/m²
  • Nesne kodu 50053
  • Metrekare 727 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
130 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 39405
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği