Satılık - Arsa 2300 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
135 000 €
58 €/m²
Property 38348 photo 1
Property 38348 photo 2
Property 38348 photo 3
Property 38348 photo 4
Property 38348 photo 5
Property 38348 photo 6
Property 38348 photo 7
Property 38348 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 346 km
  • Havaalanına uzaklık: 355 km

Açıklama

Satılık Arsa 2300 metrekare Korfu’da.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
199 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 60789
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
145 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 51234
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 6 m
Satılık
160 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 33832
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
160 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 35721
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
160 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 51427
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
195 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 61294
  • Metrekare 3321 m²
  • Denize uzaklık 823 m
Satılık
120 000 € 131 €/m²
  • Nesne kodu 60117
  • Metrekare 914 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
120 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 65426
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
110 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 42864
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
130 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 32575
  • Metrekare 2750 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği