Satılık - Arsa 975 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
100 000 €
102 €/m²
Property 42009 photo 1
Property 42009 photo 2
Property 42009 photo 3
Property 42009 photo 4
Property 42009 photo 5
Property 42009 photo 6
Property 42009 photo 7
Property 42009 photo 8
Property 42009 photo 9
Property 42009 photo 10
Property 42009 photo 11

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 27 km
  • Havaalanına uzaklık: 27 km

Açıklama

Satılık Arsa 975 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
120 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 34139
  • Metrekare 4556 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
90 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 36009
  • Metrekare 5304 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
90 000 € 128 €/m²
  • Nesne kodu 29438
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
90 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 47076
  • Metrekare 1206 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
120 000 € 131 €/m²
  • Nesne kodu 60117
  • Metrekare 914 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
135 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 28732
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
100 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 58138
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
100 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 30602
  • Metrekare 4536 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
120 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 57905
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
95 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 45180
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1600 m

Bülten aboneliği