Satılık - Arsa 4328 m² Girit’te

Yunanistan Girit Lasithi Agios Nikolaos
120 000 € 65 000 €
15 €/m²
Property 16530 photo 1
Property 16530 photo 2
Property 16530 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 38 km

Açıklama

Satılık Arsa 4328 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
120 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 56751
  • Metrekare 3732 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
150 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 64036
  • Metrekare 4290 m²
  • Denize uzaklık 352 m
Satılık
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • Nesne kodu 54416
  • Metrekare 1658 m²
  • Denize uzaklık 580 m
Satılık
150 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 65125
  • Metrekare 2710 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
150 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 49099
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
100 000 € 86 000 € 2 €/m²
  • Nesne kodu 54330
  • Metrekare 28752 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
140 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 65485
  • Metrekare 1060 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
130 000 € 64 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 38246
  • Metrekare 3700 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
150 000 € 185 €/m²
  • Nesne kodu 63801
  • Metrekare 809 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
150 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 43087
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1900 m

Bülten aboneliği