Satılık - Bina 650 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Glifada
1 350 000 €
2077 €/m²
Property 14131 photo 1
Property 14131 photo 2
Property 14131 photo 3
Property 14131 photo 4
Property 14131 photo 5
Property 14131 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1973
  • Yenileme yılı: 2010
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Garaj

Açıklama

Atina’da satılık Bina 650 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, asansör, garaj, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 000 000 €
  • Nesne kodu 27134
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
1 700 000 € 925 €/m²
  • Nesne kodu 60954
  • Metrekare 1836 m²
  • Rooms 16
Satılık
1 460 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 37499
  • Metrekare 1460 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
1 200 000 € 2608 €/m²
  • Nesne kodu 42118
  • Metrekare 460 m²
  • Denize uzaklık 15400 m
Satılık
1 350 000 € 2076 €/m²
  • Nesne kodu 14131
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 500 000 € 4807 €/m²
  • Nesne kodu 46897
  • Metrekare 312 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
1 300 000 € 1 100 000 € 2391 €/m²
  • Nesne kodu 9323
  • Metrekare 460 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 200 000 € 1929 €/m²
  • Nesne kodu 21525
  • Metrekare 622 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
1 450 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 58534
  • Metrekare 580 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği