1 500 000 €
68 €/m²
Property 8162 photo 1
Property 8162 photo 2
Property 8162 photo 3
Property 8162 photo 4
Property 8162 photo 5
Property 8162 photo 6
Property 8162 photo 7
Property 8162 photo 8
Property 8162 photo 9
Property 8162 photo 10
Property 8162 photo 11
Property 8162 photo 12
Property 8162 photo 13
Property 8162 photo 14
Property 8162 photo 15
Property 8162 photo 16
Property 8162 photo 17
Property 8162 photo 18
Property 8162 photo 19
Property 8162 photo 20
Property 8162 photo 21
Property 8162 photo 22
Property 8162 photo 23
Property 8162 photo 24
Property 8162 photo 25
Property 8162 photo 26
Property 8162 photo 27
Property 8162 photo 28
Property 8162 photo 29
Property 8162 photo 30
Property 8162 photo 31

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 38 km
  • Havaalanına uzaklık: 29 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 22000 metrekare Chalkidiki’de. Kent planına entegre edilme süreci devam ediyor. Arsada: imar izni, iyi, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 4250 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 500 000 € 1527 €/m²
  • Nesne kodu 13716
  • Metrekare 982 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
1 500 000 € 121 €/m²
  • Nesne kodu 26562
  • Metrekare 12375 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 100 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 49662
  • Metrekare 22400 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
1 500 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 8162
  • Metrekare 22000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
1 500 000 € 205 €/m²
  • Nesne kodu 31545
  • Metrekare 7300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 600 000 € 534 €/m²
  • Nesne kodu 2869
  • Metrekare 2993 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
2 100 000 €
  • Nesne kodu 3235
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 700 000 € 283 €/m²
  • Nesne kodu 45275
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 900 m

Bülten aboneliği