1 500 000 €
1527 €/m²
Property 13716 photo 1
Property 13716 photo 2
Property 13716 photo 3
Property 13716 photo 4
Property 13716 photo 5
Property 13716 photo 6
Property 13716 photo 7
Property 13716 photo 8
Property 13716 photo 9

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 2,8
  • Denize mesafe: 13000 m
  • Havaalanına uzaklık: 42 km

Açıklama

Satılık Arsa 982 metrekare Chalkidiki’de. Arsada: imar izni. Daire ruhsatlı 2800 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 500 000 € 205 €/m²
  • Nesne kodu 31545
  • Metrekare 7300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
2 100 000 €
  • Nesne kodu 3235
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
2 100 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 49662
  • Metrekare 22400 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
1 600 000 € 534 €/m²
  • Nesne kodu 2869
  • Metrekare 2993 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
1 500 000 € 121 €/m²
  • Nesne kodu 26562
  • Metrekare 12375 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 500 000 € 1527 €/m²
  • Nesne kodu 13716
  • Metrekare 982 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
1 700 000 € 283 €/m²
  • Nesne kodu 45275
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
1 500 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 8162
  • Metrekare 22000 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği