1 500 000 €
205 €/m²
Property 31545 photo 1
Property 31545 photo 2
Property 31545 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Satılık Arsa 7300 metrekare Chalkidiki’de. Arsada: imar izni. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 600 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 100 000 €
  • Nesne kodu 3235
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 500 000 € 205 €/m²
  • Nesne kodu 31545
  • Metrekare 7300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 500 000 € 1527 €/m²
  • Nesne kodu 13716
  • Metrekare 982 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
2 100 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 49662
  • Metrekare 22400 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
1 700 000 € 283 €/m²
  • Nesne kodu 45275
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
1 500 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 8162
  • Metrekare 22000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
1 600 000 € 534 €/m²
  • Nesne kodu 2869
  • Metrekare 2993 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
1 500 000 € 121 €/m²
  • Nesne kodu 26562
  • Metrekare 12375 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği