Satılık - Arsa 2993 m² Chalkidiki’de

Yunanistan Makedonya Halkidiki Nea Propontida
1 600 000 €
534 €/m²
Property 2869 photo 1
Property 2869 photo 2
Property 2869 photo 3
Property 2869 photo 4

Ayrıntılar

  • Plaj: песчано-галичный пляж
  • Denize mesafe: 200 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,4 km
  • Havaalanına uzaklık: 31 km

Hizmetler

  • Deniz manzaralı

Açıklama

Satılık Arsa 2993 metrekare Chalkidiki’de. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Halkidiki yarımadasında kentsel tarzda bir köyde 2993 metrekare alana sahip bir arsa satılık. Arsa denize  100m mesafede yer almaktadır ve harika bir deniz manzarasına sahiptir. Arsa 1047 metrekare yaşam alanı inşa ediyor. Tesis bünyesinde su ve elektrik sağlanmaktadır. 

Şehir, gelişmiş bir altyapıya, geleneksel tavernaların bulunduğu bir gezinti yoluna ve kumlu bir plaja, gece kafelerine ve barlara sahiptir ve Selanik şehrinin yakınında yer almaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 500 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 8162
  • Metrekare 22000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
2 100 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 49662
  • Metrekare 22400 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
2 100 000 €
  • Nesne kodu 3235
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 500 000 € 1527 €/m²
  • Nesne kodu 13716
  • Metrekare 982 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
1 500 000 € 121 €/m²
  • Nesne kodu 26562
  • Metrekare 12375 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 600 000 € 534 €/m²
  • Nesne kodu 2869
  • Metrekare 2993 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
1 700 000 € 283 €/m²
  • Nesne kodu 45275
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
1 500 000 € 205 €/m²
  • Nesne kodu 31545
  • Metrekare 7300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği