100 000 €
23 €/m²
Property 7974 photo 1
Property 7974 photo 2
Property 7974 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1600 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

Satılık Arsa 4200 metrekare Selanik çevresinde. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
140 000 € 272 €/m²
  • Nesne kodu 23746
  • Metrekare 514 m²
  • Denize uzaklık 9800 m
Satılık
135 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 49543
  • Metrekare 4312 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
128 000 € 204 €/m²
  • Nesne kodu 56259
  • Metrekare 626 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
130 000 € 191 €/m²
  • Nesne kodu 13901
  • Metrekare 678 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
110 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 52283
  • Metrekare 4083 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
85 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 62125
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
130 000 € 260 €/m²
  • Nesne kodu 28997
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
134 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 62127
  • Metrekare 4770 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
88 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 60170
  • Metrekare 4650 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
130 000 € 323 €/m²
  • Nesne kodu 29907
  • Metrekare 402 m²
  • Denize uzaklık 20000 m

Bülten aboneliği