Satılık - Müstakil ev 280 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Dion Belediyesi Dedio
490 000 €
1750 €/m²
Property 7967 photo 1
Property 7967 photo 2
Property 7967 photo 3
Property 7967 photo 4
Property 7967 photo 5
Property 7967 photo 6
Property 7967 photo 7
Property 7967 photo 8
Property 7967 photo 9
Property 7967 photo 10

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2008
  • Oda sayısı: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 900 m
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Pieria’da satılık 280 metrekare 3 katlı müstakil ev. Yarı bodrum katı bir kiler mevcuttur. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat 4 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, otopark, bahçe, çim, barbekü, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
500 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 19497
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 5
Satılık
485 000 € 1426 €/m²
  • Nesne kodu 22575
  • Metrekare 340 m²
  • Rooms 6
Satılık
500 000 € 3125 €/m²
  • Nesne kodu 23024
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 6
Satılık
430 000 € 2457 €/m²
  • Nesne kodu 33004
  • Metrekare 175 m²
  • Rooms 7
Satılık
700 000 € 2187 €/m²
  • Nesne kodu 35488
  • Metrekare 320 m²
  • Rooms 7
Satılık
480 000 € 1290 €/m²
  • Nesne kodu 42730
  • Metrekare 372 m²
  • Rooms 7
Satılık
430 000 € 828 €/m²
  • Nesne kodu 45292
  • Metrekare 519 m²
  • Rooms 9
Satılık
400 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 50855
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği